top of page

Bendradarbiavimas su adcacao man, kaip BOSCH ir NEFF prekinių ženklų marketingo vadovei, yra visuomet didžiulis malonumas ir atgaiva - naujos idėjos, jų gausa, požiūris kitu kampu, nestandartiškas ir kūrybiškas mąstymas, tai adcacao braižas. Ir kai visa tai realybėje įgyvendinama su kaupu, tuomet belieka tik laukti naujų galimybių bendriems projektams!..

 

Jovita Liutvinaitė

BSH Home Appliances AB

Marketingo vadovė Baltijos šalyse

Su adcacao dirbame nuo pat jų pirmų agentūros susikūrimo dienų, todėl, kad puikiai save užsirekomendavęs kolektyvas atėjo su dideliu patirties bagažu ir begaliniu entuziazmu. Kūrybingi sprendimai, netradicinis požiūris, kruopštumas, griežti laiko rėmai ir profesionali vadyba padarė šią agentūrą viena puikiausių (savo) rinkoje.

Rytis Buračas

YUKON ADVANCED OPTICS WORLDWIDE

Marketingo vadovas

Žinau, kad visada galiu jais pasitikėti – nuo originalios ir skoningos idėjos iki jos išpildymo. Sunku rasti kūrybingą agentūrą, bet su adcacao sekasi puikiai.

 

Daiva Jaruševičienė

UAB ELI LILLY LIETUVA

Pardavimų ir marketingo vadovė Baltijos šalyse

adcacao visada elegantiškai ir švelniai išves iš aklavietės, kurioje užstrigsite su savo kūrybiniais iššūkiais. Padės pastebėti aspektus, kurių negali pamatyti pats. MIDSUMMER VILNIUS ir GARDEN festivalių komandai labai pasisekė, jog turi galimybę dirbti kartu! 

Valdas Petreikis

Renginių organizatorius, festivalių MIDSUMMER VILNIUS ir GARDEN vadovas

adcacao baltas.png
Klientų atsiliepimai
Klientai
bottom of page